Звернення директора

Шановні гості!

Радий вас вітати на сайті  Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету!

Наш коледж – це престижний навчальний заклад із 55-річною історією та традиціями, позитивним іміджем, успішною роботою колективу та високими досягненнями в освітній сфері.

Волею долі склалося так, що я тут пройшов становлення і вже 45 років член цього колективу, а 30 років очолюю його. Основний фактор успішної діяльності коледжу – люди, які працюють в колективі. Завдяки творчій натхненій праці викладачів та майстрів виробничого навчання наші учні протягом багатьох років перемагають на обласних олімпіадах, в конкурсах професійної майстерності, оглядах художньої самодіяльності. Команда «2 лебедя» - призер обласних конкурсів на кубок голови облдержадміністрації, переможець конкурсу на кубок мера міста Одеси. Наші спортсмени – беззмінні переможці в обласних спартикіадах серед профтехучилищ. 2012 року команда з футзалу, захищаючи честь Одеської області, стала чемпіоном України в спартакіаді ПТО.

Важливим фактором наших успіхів є підтримка з боку міського голови В.Я. Хмельнюка. Коледж отримує вагому фінансову допомогу з міського бюджету. Колектив коледжу, в свою чергу, бере активну участь в розвитку міста та його благоустрою.

Запорука нашої успішної діяльності – співпраця з базовим підприємством – Іллічівським морським торговим портом. Завдяки зусиллям керівництва порту 1981 року було побудовано новий навчальний корпус, аналогів якому в Україні не було й немає. Монументальна споруда навчального закладу нагадує корпус корабля, який з вихованцями на борту прямує у світ знань. Учні проходять практику в структурних підрозділах порту.

Сьогодні кожен третій портовик – випускник коледжу. Наші випускники – показник успішної діяльності колективу. За 55 років ми підготували більше 20 тисяч кваліфікованих робітників та спеціалістів й можемо впевнено сказати: «Наші випускники – наша гордість».

Головним досягненням коледжу є його гарне ім’я та авторитет.

З повагою директор коледжу, заслужений працівник освіти України, почесний громадянин міста Чорноморська, депутат міської ради